Hoş Geldiniz

THE BOSS MOTORS

TheBossMotors olarak, araç alım satışında en önem verdiğimiz nokta kalite ve güvenilirlik. Satışa sunduğumuz araçları kendimiz birçok kontrol ve bakımdan geçirdikten sonra satışa çıkarıyoruz. Her araç alım ve satışın bizim için bir referans olduğunu düşünerek, siz müşterilerimize en iyisini sunuyoruz.

Araç alım – satım süreci, sizin istek ve ihtiyaçlarınızın belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir. Tamamen “müşteri odaklılık” prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulur; “beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı” ile TheBOSSMOTORS ayrıcalığını yaşarsınız. Konforlu ve rahat bir ortamda, zahmetsiz bir şekilde araç alıp satılabilen hizmetler şu şekildedir;

Nakit Alım
Gerekli koşulların sağlanması durumunda aracınız, mutabık kalınan tutardan satın alınmakta ve ödemesi TheBossMotors güvencesi ile hızla yapılmaktadır.

Takas
Aracınızın takasa uygun görülmesi durumunda, takasa konu olan araç TheBossMotors stoklarında bulunan ya da Yetkili Satıcının hizmet vermekte olduğu sıfır marka araçlarla takas edilebilmektedir.

Emanet
Arzu ettiğiniz takdirde aracınızı satılmak üzere TheBossMotors Yetkili Satıcılarına emanet olarak bırakabilirsiniz. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan aracınızın, TheBossMotors ‘un uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; size ise sadece imza atmak kalmaktadır.

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takibi
TheBossMotors ‘da satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde siz araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemleriniz gerçekleştirilir.

GERÇEK DEĞER

Araçlar TheBossMotors tarafından gerçek değerinde fiyatlanır.

KOLAY SÜREÇ

TheBossMotors'ta Satış işlemleri çok basittir. Kısa sürede satış gerçekleştirilir.

GÜVENİLİR SÜREÇ

TheBossMotors'ta tanımadığınız kimselerin yarattığı bilinmezlik yoktur.

KOLAY ÖDEME

TheBossMotors olarak çeşitli ödeme imkanları sunulur.

Mutlu Müşterilerimiz Hakkımızda Ne Diyor?

Referanslarımız